Rollup'y

Rollup'y

Tworzymy rollup'y reklamowe.

Zapytaj o wycenę

Rollup’y to praktyczna forma reklamy, idealna na wydarzenia takie jak targi, konferencje itp. Jest to kompaktowy rodzaj reklamy o estetycznym wyglądzie. Automatycznie zwijany baner chowany w aluminiowej kasecie ułatwia przenoszenie i transport. Do produktu dodawana jest torba.

Naszym klientom proponujemy najpopularniejsze typy rollup-ów, którym można zaufać ze względu na ich parametry techniczne i jakość wykonania. Unikamy tzw. rollup-ów ekonomicznych.

W stałej ofercie posiadamy:

  • Typ WZMOCNIONY
  • Typ HIGH STANDARD
  • Typ DELFIN PREMIUM

 

Typ WZMOCNIONY

Rollup’y ze wzmocnionym „gniazdem”. Dwie „stopy” stabilizujące podstawę, stalowe wzmocnienie kasety w jej newralgicznym miejscu, tj. przy „gnieździe” słupka.

Typ HIGH STANDARD

Ten rodzaj rollup-ów wykonany jest z grubszego aluminium i posiada trwałe, nie pękające wałki (aluminiowe zamiast plastikowych). W efekcie ich sprężyny mogą być mocniej nakręcone, a to przekłada się na lepsze naprężenie grafiki oraz jej zwijanie. Takie stojaki są też bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Dostępne szerokości to: 85 cm, 100 cm, 120 cm.

Typ DELFIN PREMIUM

Nazwą „DELFIN” określamy grupę rollup-ów ze względu na kształt ich kasety oglądanej z profilu. „Delfiny” są to wysokiej klasy stojaki, które wykonane są z mocniejszych elementów i utrzymane są w dużo ładniejszej stylistyce. Posiadają dwie nóżki do pionowania grafiki (przy 120 i 150 cm) oraz możliwość zamontowania przesuwanego oświetlenia (opcjonalnie). Mają dużo bardziej rozbudowaną torbę transportową.

W tej klasie stojaków dostępne szerokości to: 60, 85, 100, 120 i 150 cm

.